Ekonomi

Uluslararası sektör Eylül ayında SIGN İstanbul’a odaklandı

İSTANBUL (İGFA) –Tarsus Fuarcılık tarafından bu yıl “İmzanı Parlat” sloganıyla düzenlenen SIGN İstanbul 2023’e Türkiye’den ve yurt dışından 300 firma katılacak.

Kesim profesyonellerinin yanı sıra endüstriyel reklam ve dijital baskı firmalarının da yoğun ilgi gösterdiği Tüyap Beylikdüzü’ndeki 24. buluşmayı dünyanın dört bir yanından 24 bin ziyaretçinin takip etmesi bekleniyor.

Sergilenen eser çeşitliliği ile departmanının dünyanın dört bir yanındaki en değerli ticaret toplantılarından biri olan SIGN İstanbul, 21-24 Eylül tarihlerinde 24’üncüsünde bir kez daha en yeni işlere, makine, ekipman, malzeme ve teknolojilere ev sahipliği yapacak.

Fuarda; Dijital baskı makinaları, dokuma baskı makinaları, transfer baskı ve serigrafi makinaları, lazer makinaları, CNC router ve millleri, reklam & baskı malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam işleri, görsel kontak ve teşhir işleri ve 3D baskı sistemleri ve çok daha fazlası. ortasında görüntülenecektir.

Kurumsal Tanıtım ve Reklam Çalışmaları Fuarı Promogift İstanbul, SIGN İstanbul ile birebir tarihlerde gerçekleşecek.

Tarsus Fuarcılık ile Promosyon ve Matbaa Sanayici İşadamları Derneği (PROMASİAD) işbirliğiyle bu yıl bir başka fuar olarak ilk kez kapılarını açmaya hazırlanan Promogift İstanbul, SIGN İstanbul ile aynı tarihlerde ziyaretçilerini ağırlayacak. Kurumsal tanıtım ve reklam çalışmalarının baskısını gerçekleştiren yeni nesil teknolojiler SIGN İstanbul’da sergilenirken, Promogift İstanbul ziyaretçileri endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojilerinin tanıtım çalışmalarına nasıl yansıdığını görme fırsatı bulacak. SIGN İstanbul ve Promogift İstanbul katılımcıları ve ziyaretçileri, her iki düzenlemenin birbirine sağlayacağı sinerji sayesinde bir fuardan çok daha fazlasını bulacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu