Haber

Hastanede silahlı kavga… Kameralardaki panik anları: 3 yaralı

Hastanede silahlı arbede… Kameralardaki panik anları: 3 yaralı

Bazı vatandaşlar sağa sola kaçtı, bazı vatandaşlar panik içinde çığlık attı.

GAZİANTEP – Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi’nde alacaklı sıkıntısı nedeniyle çıkan silahlı kargaşanın ardından panik anlarına ilişkin cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, arbedenin ardından hastaneye tedavi için gelen vatandaşların panik içinde kaçmaya çalıştığı ve tedirgin anlar yaşandığı görüldü.

Kavga, Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi’nde çıktı. Tezlere göre, tedavi için hastaneye gelen baba İbrahim Halil B. ile oğlu Fatih Eren B., borç ödeme sorunu nedeniyle husumet yaşadıkları kişiyle karşılaştı. Tarafların karşılaşması sırasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan kargaşada adı öğrenilemeyen şahıs, belindeki tabancayla baba-oğula ateş etti. Arbede sırasında tabancadan çıkan kurşunların isabet ettiği bir vatandaş da yaralandı.

Cep telefonu kamerasındaki silahlı çatışma sırasında panik

Yaralılar olayın ardından tedavi altına alınırken, olayın hemen ardından çekilen cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, hastanede yaşanan silahlı çatışma sonrası tedavi olmak için hastaneye gelen vatandaşların panik anları yaşandı. Görüntülerde bazı vatandaşların yaşadıkları endişe ile çığlıklar atması dikkat çekti.

Hastanenin tedbir amaçlı boşaltıldığı olayla ilgili polis ekiplerinin başlattığı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu