Teknoloji

Galaxy S23 lansman tarihi bu kez doğrudan Samsung’dan sızdırıldı

Samsung Galaxy S23’ün potansiyel lansman tarihi hakkında aylarca süren söylentiler ve söylentilerden sonra, 1 Şubat Çarşamba nihayet takvimlere güvenle işaretlenebilir gibi görünüyor.

Samsung, SamMobile tarafından bildirildiği üzere bu tarihi resmi olarak açıklamasa da, Samsung Colombia sitesinde yer alıyor. 1 Şubat için Galaxy Unpacked tanıtım videosunu yayınladı . Ancak, teaser şimdi kaldırılmış gibi görünüyor.

Öte yandan Samsung Estonya sayfası yine 1 Şubat’ı işaret eden bir görsel yayınladı. Üstelik bu görselde Galaxy S23 ön siparişi verenlere Buds 2 Pro kulaklık hediye edileceği de belirtiliyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da resmi bir açıklamaya yeterince yakın olduğumuz söylenebilir. Tarihe işaret eden güvenilir kaynaklardan gelen önceki söylentilerle uyumlu olduğu gibi, 1 Şubat’ın beklenen tarih olacağı kesin görünüyor.

Şu ana kadar karşımıza çıkan söylentiler ve sızıntılar göz önüne alındığında bu tanıtımın büyük bir sürpriz olmayacağı söylenebilir. Tasarım açısından, serideki üç telefon da arkadaki yükseltilmiş kamera lensleriyle Ultra modelini takip edecek gibi görünüyor.

Ayrıca, özellikle Ultra model konuşması söz konusu olduğunda, kamera yükseltmeleri hakkında birçok tartışma gördük. Söylentilere göre hem yeterli hem de zayıf aydınlatma koşullarında çekilen fotoğraf ve görüntülerin her zamankinden daha akıcı olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu